Storbox Panjur Storbox Panjur
Storbox Panjur

Her türlü yapıya kolayca uygulanan ve evinizin mükemmel tamamlayıcısı olan Pimastor Panjur Sistemleri ile olumsuz hava şartları dışarıda, evinizdeki mutluluk içerde kalsın.

Profil
Profil

6 adet PVC kutu profili ile 165x165, 200x200, 165x200 yalıtımlı ve 200x235 yalıtımlı olmak üzere dört farklı tipte panjur kutusu yapılabilir. 37 mm lamel (mini panjur) ve 55 mm lamel kullanımına imkan veren PVC yan ve orta dikmeler mevcuttur.

Tasarım
Tasarım

Pimastor Panjur Sistemleri her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanarak olumsuz hava şartlarının dışarıda bırakılmasına olanak sağlar. Pimastor Panjur, gürültünün azaltılmasını sağlar ve odaları yazın aşırı ısınmaya karşı korur.

Donanım
Donanım

Çaydırıcı görüntüsü ile hırsızlığa karşı koruma sağlar. Tüm serilere adapte olabilen Pimastor Panjur Sistemleri, manuel ve motorlu kullanım seçeneklerine sahiptir.

Sınırsız Renk Seçeneğiyle

Zorlu hava şartlarına dayanıklı, az bakım gerektiren lamine renk alternatifleriyle mimarinize tam uyum içinde olma imkanı. Sınırsız renk seçeneğinin yanında iç ve dış yüzey için farklı lamine renk uygulanabilmesi ile binanın dış cephesi tam uyum fırsatı.

İlham Alın

Pimapen ile tasarlandı.

PROFİL DETAYLARI