Türkiye’nin ve dünyanın en önemli pencere üreticileri ve ihracatçılarını bir araya getiren ve bu yıl 17.’si düzenlenen Uluslararası İstanbul Pencere Fuarı, 09-12 Mart 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Pencere, cam, kapı ve alüminyum üreticileri ile yerli ve yabancı profesyonelleri bir araya getiren fuara katılan Pimapen yenilenen ürün gamını katılımcılara tanıttı.

PVC sektörünün öncü kuruluşlarından Pimapen, yurt içi ve yurt dışından ziyaretçilerini ağırladığı fuarda, standındaki yeni serilerden Nirvana ve Dynamic çok yönlü özellikleri ile öne çıktı. Ana profilleri 80 mm genişliğinde olan, 6 odacıklı profilleriyle üstün ısı ve ses yalıtımı sağlayan ve yüksek katlardaki rüzgar yüküne karşı üstün mukavemet sağlayan Nirvana ile normal sürme sistemlere göre yalıtımı üst düzeyde olan, kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Dynamic serisinin alışılmışın dışında sürme konforu sağlaması ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Yenilenen yüzü ve yepyeni serileriyle farklılaşan Pimapen, değişimini fuar standındaki çizgisiyle de fark ettirerek tüm yeni serilerini katılımcıların beğenisine sundu.