Türkiye’nin öncü PVC pencere markası Pimapen, Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyet gösteren 230 bayisini Antalya, Belek’te gerçekleştirdiği bayi toplantısında bir araya getirdi.

34 yılı aşkın süredir PVC pencere sektöründe, son teknoloji ürünleri ile fark yaratan ve sektöre adını veren Pimapen, 15-17 Nisan tarihleri arasında Belek’te bulunan Cornellia Diamond Hotel’de bayileri ile buluştu.

Haber spikeri Başak Şengül’ün moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantılar, Deceuninck Grubu CEO’su Francis Van Eeckhout ’un açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında Deceuninck Grubu’nun dünyadaki ve Türkiye’deki faaliyetlerinden bahseden Francis Van Eeckhout , sektöre yönelik bilgiler de paylaştı. 2015 yılının değerlendirmesinin ve 2016 yılına dair hedeflerin paylaşıldığı toplantı, Pazarlama ve Satış Müdürü Seyfettin Aslan ve Kartepe İşletmeleri Grup Müdürü Nuri Aslan’ın konuşmaları ile devam etti. İnteraktif ve keyifli bir havada gerçekleştirilen toplantı da Ekonomi Uzmanı Ali Ağaoğlu da 2015 ve 2016 yılları üzerine bir değerlendirme yaptı. Türkiye’nin genel ekonomisini değerlendiren Ağaoğlu, 2016 yılına dair beklentiler konusunda da katılımcıları bilgilendirdi.

Toplantının ikinci bölümünde söz alan diğer isim ise Pimaş A.Ş. Genel Müdürü Ergün Çiçekçi oldu. Soru-cevap ağırlıklı bir konuşma yapan Çiçekçi, şirketin bayileri ile olan yakın diyaloğuna ve geleceğe yönelik hedeflerine vurgu yaptı. Pimapen ailesinin fotoğraf çekimi ile devam eden toplantının öğleden sonraki oturumlarında Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Genel sekreteri Güray Karacar ve ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Aile Şirketleri Yönetimi ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler. Yoğun ilgili gören oturumların gecesinde ise Gala Yemeği verildi. Ünlü sanatçı Ziynet Sali’nin şarkıları ile renklendirdiği gece misafirlere unutulmaz anlar yaşattı.