Pvc sektörünün öncü kuruluşlarından Pimapen, 11-15 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Tüyap Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı’nda 70 m2 standı ile inovatif ürünlerini tanıttı. Pencereye adını veren Pimapen, Bursa’da ki üretici bayisi Deka Yapı ile katıldığı fuarda yoğun ilgi gördü.

Pimapen’ nin Bursa bayilerinden Deka Yapı’nın standında; ana profilleri 80 mm genişliğinde olan, 6 odacıklı profilleriyle üstün ısı ve ses yalıtımı sağlayan ve yüksek katlardaki rüzgar yüküne karşı üstün mukavemet sağlayan Nirvana, kendinden pervazlı kasa profili ile, doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlayan Carisma, Avrupa ile eş zamanlı geliştirilen ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Dynamic Sürme, geniş açıklıklarda güvenlik ve yalıtımı bir araya getiren Infınıty/Heibesiebe ve Albatros Sürme ürünlerini sergiledi.

Modern yapılara uyum sağlayacak estetik tasarım çizgisi ve yalıtımın bir arada olduğu ürün grubuyla ziyaretçilerin dikkatini çekti. Ürün detaylarına www.pimapen.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.