Pencereye adının veren Pimapen, tüm Türkiye’de sahip olduğu satıcı bayi ağını İstanbul,Ankara ve İzmir’de ağırladı. Pimapen Satıcı Bayi Zirvesi’nde, dört toplantı organizasyonu yapılarak yaklaşık 400 kişilik katılım gerçekleşti.

İstanbul’da hem Anadolu hem de Avrupa yakası, Ankara ve İzmir bayileri ile bir araya gelen Pimapen, günü birlik toplantılar düzenledi. Eğitim Danışmanı Fırat Çapkın’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen Pimapen Satıcı Bayi Zirvesi, Pimapen Pazarlama ve Satış Müdürü Seyfettin Aslan’nın açılış konuşması ve genel değerlendirmelerini  paylaştığı sunumla başladı. Azalan projeler ile perakende sektörüne yönelmek gerektiğine değinen Aslan, değişen tüketici beklentisini karşılamak için gelecek dönemde ki iş planlarında, satıcı bayilerin daha çok süreç içinde olacağını belirtti.

Fırat Çapkın’ın , “Satış Herşeydir” başlık sunumu ve eğitiminin ardından katılım gerçekleştiren bayilere sertifikaları verildi. Pimapen Satıcı Bayi Zirvesi’nde Pimapen ve Camoda ürünlerini inceleyen satıcı bayilere, toplantı sonunda Fırat Çapkın’ın yazdığı “Buz ve Kazak” adlı kitabı hediye edildi. Toplantı sonunda Pimapen’e yirmi yıldır gönül veren satıcı bayilere ödülleri takdim edildi.